Impressum

Tomasz Lemański
lemanski@ekkon.eu
10-900 Olsztyn

 

 

Disclaimer

 

Zastrzeżenia dotyczące ewentualnych pomyłek i zmian

Wyklucza się odpowiedzialność lub gwarancję za poprawność i kompletność informacji przedstawionych na stronie internetowej Ekkon.

To samo dotyczy wszystkich innych stron internetowych zintegrowanych za pomocą hiperłączy. Nie odpowiadamy za treści na nich przedstawione. Informacje przedstawione na stronie Ekkon nie stanowią prawnego lub rzeczywistego zapewnienia o sprzedaży. Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmiany, usunięcia lub uzupełniania zamieszczonych informacji i danych.

Zakres odpowiedzialności

Wyklucza się dochodzenie sankcji prawnych z zamieszczonych na tej stronie internetowej informacji. Wszystkie zamieszczone oferty są niezobowiązujące. Ekkon nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pośrednie lub bezpośrednie szkody powstałe w wyniku korzystania z Informacji lub danych zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej.

Prawa i obowiązki

Poprzez korzystanie z niniejszej strony internetowej nie dochodzi do powstawania praw i obowiązków pomiędzy Ekron a użytkownikiem strony WWW lub osobami trzecimi. Jeżeli życzą sobie Państwo konsultacji z naszej strony prosimy o kontakt indywidualny.

Copyrights

Wszystkie prawa zastrzeżone. Wszystkie zamieszczone na tej stronie internetowej zdjęcia, teksty, dane techniczne i inne publikacje odpowiadają produktom opisanych przez Ekkon w dniu ich zamieszczenia. Na w/w stronie internetowej nie prowadzimy doradztwa. Poprzez wywołanie tej strony internetowej nie dochodzi do zawarcia umowy o doradztwo.